Otwórz zdjęcie

 

 

 

PRZEDSZKOLE „OWOCOWY ZAUŁEK”

Przedszkole rozpoczęło działalność we wrześniu 2018r.

Nasze Przedszkole mieści się w przestronnym i nowoczesnym budynku podzielonym na 6 sal dydaktycznych, które  wyposażone zostały w meble, zabawki i pomoce dydaktyczne dostosowane  do potrzeb i możliwości dzieci. Placówka posiada także wygodną szatnię. Zaplecze kuchenne umożliwia przygotowywanie pierwszego i drugiego śniadania oraz wydanie dwudaniowego obiadu przygotowanego przez firmę cateringową.

Plac zabaw

Przedszkole otacza ogrodzony, bezpieczny plac zabaw wyposażony w piaskownice, zjeżdżalnie,  huśtawki i inne urządzenia, gwarantujące dzieciom doskonałą zabawę na świeżym powietrzu przez cały rok.

Kadra

Nad edukacją i bezpieczeństwem przedszkolaków czuwa w pełni wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Nauczyciele zapewniają  dzieciom wszechstronny rozwój,  zgodnie z ich potencjałem i możliwościami. Pracę dydaktyczną wspierają między innymi: warsztaty plastyczne przestawienia teatralne, koncerty muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz wycieczki.

Zajęcia dodatkowe.

W przedszkolu odbywają się zajęcia rytmiczne, gimnastyka korekcyjna, język angielski. Dzieci mogą korzystać z profilaktyki i terapii logopedycznej. 

Usytuowanie przedszkola w spokojnej okolicy, w otoczeniu sadów owocowych i pól uprawnych, pozwala na to, by dzieci w „Owocowym Zaułku” nie tylko doskonale się bawiły, ale i w naturalny sposób przyswajały proekologiczne i prozdrowotne postawy.